Apie Young Crew Lietuva

IPMA Young Crew Lietuva yra integrali Lietuvos projektų vadybos asociacijos dalis. Tai jaunosios projektų vadovų kartos bendruomenė, orientuota į profesijos entuziastus iki 35 metų, kuri siekia skleisti projektų vadybos profesionalumą ir inovacijas. Taip pat, siekiama suburti gyvą ir dinamišką bendruomenę, kurioje jaunieji projektų vadovai rastų visus profesinius atsakymus kopdami karjeros laiptais.

Mūsų veiklą apima profesionalumo ir bendruomeniškumo skatinimas viduje ir išorėje. Kartu su nariais ir savanoriais susitinkame kiekvieną pirmadienį vis kitokiame formate su vis kita tema. Taip pat, kasmet organizuojame studentams skirtą projektų valdymo čempionatą ir kitus profesijos populiarinimo renginius, o kadangi esame LPVA dalis, aktyviai prisidedame prie bendros asociacijos veiklos.

Suprantame, kad ne visi gali investuoti savo laiką savanoriaudami, todėl išskiriame kelias Young Crew narystės formas: savanoris ir narys.

Savanoris

Savanoriai prisideda prie kasdienės bendruomenės veiklos darbais, taip sukurdami vertę sau ir kitiems nariams. Tai yra pati tinkamiausia narystės forma jaunam arba karjerą pradedančiam projektų vadovui, kadangi tiesiogiai susiduriama su projektiniu darbu patyrusių profesionalų tarpe. Young Crew savanoriai taip pat gali pretenduoti į nemokamos LPVA metinės narystės suteikimą. Ši narystė jiems leistų dalyvauti visoje LPVA ir Young Crew veikloje.

Narys

Nariais vadiname tuos, kurie yra susimokėję LPVA narystės mokestį, yra iki 35 metų ir nėra atsisakę būti įtrauktais į Young Crew bendruomenę. Narystės mokestį pripažįstame kaip indėlį į LPVA ir Young Crew veiklą, kuriuo naudodamiesi vertę generuoja savanoriai. Didžiausią vertę jaunas projektų vadovas sau kuria būdamas savanoriu ir oficialiu nariu. Tai jam leidžia ne tik praktiškai patirti projektų valdymo subtilybes profesionalų tarpe, bet taip pat neribotai dalyvauti visuose Young Crew ir LPVA renginiuose ar kitoje veikloje.