Apie Young Crew Lietuva

IPMA Young Crew Lietuva yra integrali Lietuvos projektų vadybos asociacijos dalis. Tai jaunosios projektų vadovų kartos bendruomenė, orientuota į profesijos entuziastus iki 35 metų, kuri siekia skleisti projektų vadybos profesionalumą ir inovacijas. Young Crew Lietuva tikslas yra suburti gyvą ir dinamišką bendruomenę, kurioje jaunieji projektų vadovai rastų visus profesinius atsakymus kopdami karjeros laiptais.

Mūsų veiklą apima profesionalumo ir bendruomeniškumo skatinimas viduje ir išorėje. Kartu su nariais ir savanoriais susitinkame kiekvieną pirmadienį vis kitokiame formate su vis kita tema. Taip pat kasmet organizuojame studentams skirtą projektų valdymo čempionatą ir kitus profesijos populiarinimo renginius, o kadangi esame Lietuvos projektų valdymo asociacijos dalis, aktyviai prisidedame prie bendros asociacijos veiklos.

Suprantame, kad ne visi gali investuoti savo laiką savanoriaudami, todėl išskiriame kelias Young Crew narystės formas: savanoris ir narys.

Young Crew Lietuva taip pat yra IPMA Young Crew Global pasaulinės bendruomenės dalis. Ši tarptautinė bendruomenė išsiskiria savo glaudžiu bendradarbiavimu ir galimybėmis nariams. Būdami Young Crew Lietuva nariu galite būti tikri, kad turėsite puikų priėjimą prie didžiausio jaunųjų projektų vadovų tinklo visame pasaulyje.

Young Crew Lietuva renginiai

Young Crew Lietuva valdyba

Dovilė Daugvilaitė

YC Lietuva prezidentė ir
Valdybos pirmininkė


Indrė Stankevičiūtė

Valdybos narė -
renginių komitetas


Simona Rimkutė

Valdybos narė -
komunikacijos komitetas


Dominykas Sergūnas

Valdybos narys -
partnerysčių komitetas


Raimund Marcinkevič

Valdybos narys -
PV Akademijos komitetas


Jonė Nargėlaitė

Valdybos narė -
žmogiškųjų išteklių komitetas