Atviri mokymai „Strateginis organizacijų valdymas“
August 29, 2017
Išankstinis kvietimas registruoti projektų valdymo mokymų/studijų programas, paremtas IPMA projektų valdymo standartu
February 12, 2018

Seminaras „Vokiškai praktiškas projektų valdymas su demonstracijomis“

Lietuvos projektų vadybos asociacija ir Projektų valdymo centras „Ad projectum“ kviečia į seminarą „Vokiškai praktiškas projektų valdymas su demonstracijomis (J. Schmalz GmbH patirtis)“.

Kviečiame susitikti su Felix Hodrus, vadovaujančiu PMO departamentui J.SCHMALZ GmbH įmonėje Vokietijoje. J.SCHMALZ GmbH - tai pasaulinis vakuumo ir automatikos sprendimų gamintojas, kuris savo padaliniuose įgyvendina daugybę strateginių uždavinių, apimančių statybos, gamybos, IT ir organizacinius projektus. Felix buvo vienas vadovaujančių žmonių, atsakingų už projektų valdymo IT įrankių atranką visai J. Schmalz įmonių grupei ir mielai pasidalins nagrinėtų IT įrankių privalumais ir trūkumais bei argumentais, kodėl galiausiai buvo pasirinktas ir įdiegtas ONEPOINT PROJECTS sprendimas. Vaizdo įrašas apie SCHMALZ.

Seminaro laikas: spalio 11 d. 17.00 - 20.00.

Seminaras vyks Vilniuje. Vietos patikslinimas bus išsiųstas visiems užsiregistravusiems dalyviams prieš seminarą.

Apie pranešėją:

Felix Hodrus - patyręs lyderis ir sertifikuotas projektų vadovas, turintis itin daug tarptautinės patirties, įgytos dirbant visuose pasaulio regionuose, Australijos, Amerikos, Švedijos bei Vokietijos įmonėse, tokiose kaip Turnus Energy (Australija), Daimler, iFAKT GmbH, Hansgrohe ar Airbus.

Pranešėjas apie seminarą:
„Šio seminaro metu planuojame pasidalinti savo TARPTAUTINE projektų valdymo patirtimi ir pademonstruosime REALIAI PRAKTIKOJE naudojamus projektų valdymo įrankius, kurie leido mūsų tarptautinei vokiško kapitalo kompanijai J. Schmalz GmbH sėkmingai išspręsti visus pagrindinius projektų valdymo iššūkius – tokius kaip kaštų, laiko ir resursų valdymas. Sužinosite, kodėl atsisakėme MS Project ir pasirinkome ONEPOINT PROJECT siūlomą sprendimą, kuris pagal GARTNER tyrimus yra pripažintas vienu geriausių portfelio ir projektų valdymo įrankių.“

Apie ONEPOINT PROJECTS siūlomus įrankius:
One point-PROJECTS – tai unikalus strategijos, projektų ir portfelio valdymo sprendimas, integruojantis strategijos, laiko, pinigų, resursų, rizikų ir pelno valdymą.