Paaiškėjo Lietuvos Projektų valdymo čempionato 2018 nugalėtojai
May 9, 2018
Prisijunk prie Young Crew!!!
June 15, 2018

Asociacijos valdybos pirmininku ir prezidentu išrinktas Mindaugas Liaukonis

Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) naujuoju valdybos pirmininku ir asociacijos prezidentu vienbalsiai išrinktas LPVA narys Mindaugas Liaukonis.

„Mano siekis, jog Lietuvos projektų vadybos asociacija taptų traukos centru visiems projektų ir jų portfelių vadovams – tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Nepriklausomai nuo to, kokį projektų valdymo sertifikatą turi asmuo, jis yra projektų vadybos bendruomenės narys ir mūsų tikslas, kad asociacija būtų bendruomenė, kurioje kuo daugiau šios srities profesionalų galėtų dalintis savo patirtimi, mokytis vieni iš kitų, kurtų vertę savo organizacijoms ir visai visuomenei. Artimiausi tikslai – padėti pamatus tvariai asociacijos plėtrai ir pritraukti kuo daugiau norinčiųjų sertifikuotis pagal IPMA“, – teigia naujai išrinktas LPVA valdybos pirmininkas ir prezidentas Mindaugas Liaukonis.

Valdybos pirmininkas ir prezidentas buvo išrinktas iškart po to, kai įsigaliojo naujoji LPVA įstatų redakcija. Kovo 27 d. buvo išrinkti nauji valdybos nariai: Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė, UAB BAIP Sistemų integravimo ir konsultacijų vadovas Artūras Kuliešas ir advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON teisės projektų vadovas Laimonas Marcinkevičius. Valdyboje taip pat darbuojasi UAB „EPSO-G“ technikos vadovas vadovas Vitalijus Baranskas (LPVA direktorius) ir KTU profesorė Rūta Čiūtienė.

Apie LPVA:
LPVA misija – individų ir organizacijų projektų valdymo kompetencijų plėtra.
Siekiame burti atvirą ir nuolat drauge augančią profesinę bendruomenę, vienijančią skirtingus įvairių sektorių fizinius ir juridinius asmenis, projektų vadovus profesionalus, ekspertus, konsultantus, dėstytojus, studentus, nepriklausomai, kokį tarptautinį sertifikatą ar projektų valdymo patirtį jie turi. Pagrindinis Asociacijos tikslas: tobulinti projektų, programų ir projektų portfelių valdymą Lietuvos verslo ir viešajame sektoriuose, nevyriausybinėse organizacijose (NVO).
LPVA yra Tarptautinės projektų valdymo asociacijos IPMA narė. LPVA kartu su Latvijos ir Estijos nacionalinėmis projektų valdymo asociacijomis bendradarbiauja Šiaurės šalių projektų vadybos asociacijų tinkle NORDNET.
LPVA bendruomenės nariai vadovaujasi patvirtintu Tarptautinės projektų vadybos asociacijos parengtu Etikos kodeksu.