Renginys „Komunikacija – strateginis įrankis infrastruktūros projektų sėkmei“
March 26, 2018
Ypatingų projektų istorija „Kaip neįmanoma tapo įmanoma“
April 25, 2018

Darbą pradėjo nauja Lietuvos projektų vadybos asociacijos Valdyba

Kovo 27 d. įvyko 14-as Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) visuotinis narių susirinkimas, kuriame išrinkti nauji valdybos nariai: Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė, UAB BAIP Sistemų integravimo ir konsultacijų vadovas Artūras Kuliešas ir advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON advokatas Laimonas Marcinkevičius (perrinktas antrai kadencijai).

LPVA valdyboje taip pat darbuojasi UAB „EPSO-G“ technikos vadovas Vitalijus Baranskas (LPVA direktorius), KTU profesorė Rūta Čiūtienė ir LPVA narys Mindaugas Liaukonis.

Asociacijos prezidento ir valdybos pirmininko pareigas ir toliau eina Paulius Morkvėnas. Po naujų LPVA įstatų patvirtinimo ir įregistravimo, valdyba rinks naują asociacijos prezidentą ir valdybos pirmininką. Tai įvyks artimiausiu metu.

Apie LPVA:
LPVA misija - individų ir organizacijų projektų valdymo kompetencijų plėtra.
Siekiame burti atvirą ir nuolat drauge augančią profesinę bendruomenę, vienijančią skirtingus įvairių sektorių fizinius ir juridinius asmenis, projektų vadovus profesionalus, ekspertus, konsultantus, dėstytojus, studentus, nepriklausomai, kokį tarptautinį sertifikatą ar projektų valdymo patirtį jie turi. Pagrindinis Asociacijos tikslas: tobulinti projektų, programų ir projektų portfelių valdymą Lietuvos verslo ir viešajame sektoriuose, nevyriausybinėse organizacijose (NVO).
LPVA yra Tarptautinės projektų valdymo asociacijos IPMA narė. LPVA kartu su Latvijos ir Estijos nacionalinėmis projektų valdymo asociacijomis bendradarbiauja Šiaurės šalių projektų vadybos asociacijų tinkle NORDNET.
LPVA bendruomenės nariai vadovaujasi patvirtintu Tarptautinės projektų vadybos asociacijos parengtu Etikos kodeksu.