Ypatingų projektų istorija „Kaip neįmanoma tapo įmanoma“
April 25, 2018
Asociacijos valdybos pirmininku ir prezidentu išrinktas Mindaugas Liaukonis
June 12, 2018

Paaiškėjo Lietuvos Projektų valdymo čempionato 2018 nugalėtojai

Gegužės 5 d. vyko jau šeštasis Lietuvos Projektų valdymo čempionato finalas. Finalo metu varžėsi 6 geriausios studentų komandos iš dviejų skirtingų aukštųjų mokyklų. Šiemet čempionate dalyvavo 16 komandų iš 9 skirtingų Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Projektų Valdymo Čempionato tikslai yra skatinti studentų domėjimąsi projektų valdymu kaip specialybe ir projekto vadovo role kaip profesija bei sukurti galimybę įmonėms ir verslo atstovams susitikti su perspektyviais projektų vadovais.

Projektų valdymo čempionatas vyko trimis etapais. Pirmo etapo dalyviai turėjo pateikti atsakymus į 100 klausimų, sudarytų tarptautinės IPMA (International Project Management Association) organizacijos sertifikacijų pagrindu. Į antrąjį turą atrinktos 12-a geriausiai pasirodžiusių komandų gavo užduotį Popiežiaus vizito Lietuvoje tematika ir turėjo porą dienų paruošti projekto inicijavimo dokumentą. Po šio etapo, šešios geriausiai pasirodžiusios komandos, paruošė projekto valdymo planą bei galutines prezentacijas.

“Čempionate smagiausia buvo matyti nuoširdų dalyvių įsitraukimą sprendžiant sudėtingą projektinį atvejį – Jo Šventenybės Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje organizavimą. Smagu, kad vertinimo komisijoje dalyvavo ir vyriausybės atstovas, puikiai žinantis šio projekto „virtuvę“ iš vidaus. Studentai nustebino savo žiniomis ir ne pagal amžių giliu projektų valdymo supratimu”, - sako užduoties kūrėjas, ilgametis Young Crew narys – Karolis Mickevičius-Mėgelaitis.

Projektų valdymo žinias įrodžiusios ir įveikusios pirmąjį ir antrąjį kvalifikacijos turus, į čempionato finalą pateko 6 komandos, tarp kurių net keturios atstovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą bei dvi komandos - Kauno Technologijos universitetą.

Komandas vertino projektų valdymo ekspertai, patyrę verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai: buvęs Lietuvos Oro Uostų vykdantysis direktorius - Donatas Voveris, UAB “Ad Projectum” direktorius - Paulius Morkvėnas, UAB “CGI Lietuva” projektų portfelio vadovas – Edgaras Gudavičius, Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovas – Lukas Savickas, AB “Hanner” atstovas – Rytis Zaloga bei LPVA direktorius - Vitalijus Baranskas.

Geriausia komanda ne tik atstovaus Lietuvai Taprtautiniame projektų valdymo čempionate Belgrade. Nugalėtojams taip pat atiteko galimybė įgyti beveik 2000 eurų vertės Tarptautinės projektų valdymo asociacijos (IPMA) D kategorijos sertifikatus, galimybė dalyvauti UAB „Ad projectum“ rengiamuose profesionaliuose projektų valdymo mokymuose, UAB „Verslo žinių“ prenumeratos ir UAB AB „Hanner“ dovanos.

Kontaktai: Milda Povilaitytė, PVČ 2018 projekto vadovė, milda.povilaityte@gmail.com, +370 658 04887.

Nuotraukų albumas.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.