LT CERT skelbia sertifikavimo sesijų datas 2019 metams
April 16, 2019
Išrinkta geriausia Lietuvos projektų valdymo komanda
May 16, 2019

Skirk 2 proc. Lietuvos projektų vadybos asociacijai

Kviečiame visus skirti iki 2 procentų sumokėtos pajamų mokesčių sumos Lietuvos projektų vadybos Asociacijai, taip prisidėsite prie projektų vadybos kaip profesijos populiarinimo Lietuvoje ir už jos ribų, jaunųjų projektų vadovų ir savanorių dalyvaujančių Young Crew Lithuania veikloje motyvavimo ir jų projekto valdymo gebėjimų tobulinimo.

Paramos gavėjo rekvizitai:

Pavadinimas: Lietuvos projektų vadybos asociacija

Įmonės kodas: 300035068

Paramą (2 proc.) galite skirti ir internetu:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.

3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

4. Užpildykite FR0512 formą tiesiogiai EDS portale. Pavyzdį pridedame.

Laukelyje E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2021 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Norėdami paramos paraišką pateikti įprastiniu būdu (ne internetu, o popierinį variantą), atsispausdinkite dokumentą įrašykite savo asmeninius duomenis ir pristatykite į savo gyvenamosios vietos VMI.

Jei turite papildomų klausimų, būtinai kreipkitės į mus el. paštu info@lpva.lt.

Pagal pajamų mokesčio įstatymą, nuo 2003 metų sausio 1 dienos kiekvienas nuolatinis LR gyventojas gali skirti pajamų mokesčio dalį (2%) ne pelno siekiančiai organizacijai (LR Finansų ministro įsakymas Nr. 305 2002-09-25). LR gyventojų, nepasinaudojusių šia galimybe, 2% pajamų mokesčio yra paliekami valstybės biudžetui.

Laiko dar turi iki gegužės 1 d.

Linkėjimai, LPVA komanda