Prisijunk prie Young Crew!!!
June 15, 2018
Projektų vadybos profesija – pamatas išmaniųjų miestų vystymuisi
August 5, 2018

VĮ Lietuvos oro uostai – naujasis LPVA narys

Džiaugiamės, kad prie Lietuvos projektų vadybos asociacijos bendruomenės prisijungė VĮ Lietuvos oro uostai, kurie valdo trejus oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Įmonė vienija skirtingus oro uostus, skatina tvarios partnerystės ir naujų verslų plėtrą, užtikrina aukštos kokybės patirtį savo keleiviams bei prisideda prie šalies ekonomikos vystymo. 2017 m. įmonė įgyvendino didelio atgarsio sulaukusį projektą – rekonstravo Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo taką, ir aptarnavo 5,2 mln. keleivių ir 55 tūkst. skrydžių.

Apie LPVA:
LPVA misija - individų ir organizacijų projektų valdymo kompetencijų plėtra.
Siekiame burti atvirą ir nuolat drauge augančią profesinę bendruomenę, vienijančią skirtingus įvairių sektorių fizinius ir juridinius asmenis, projektų vadovus profesionalus, ekspertus, konsultantus, dėstytojus, studentus, nepriklausomai, kokį tarptautinį sertifikatą ar projektų valdymo patirtį jie turi. Pagrindinis Asociacijos tikslas: tobulinti projektų, programų ir projektų portfelių valdymą Lietuvos verslo ir viešajame sektoriuose, nevyriausybinėse organizacijose (NVO).
LPVA yra Tarptautinės projektų valdymo asociacijos IPMA narė. LPVA kartu su Latvijos ir Estijos nacionalinėmis projektų valdymo asociacijomis bendradarbiauja Šiaurės šalių projektų vadybos asociacijų tinkle NORDNET.
LPVA bendruomenės nariai vadovaujasi patvirtintu Tarptautinės projektų vadybos asociacijos parengtu Etikos kodeksu.
LPVA nariais gali tapti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Daugiau informacijos apie narystę galima rasti čia.