Prie LPVA valdybos prisijungė du nauji nariai

Visuotinio Narių Susirinkimo sprendimu, nuo balandžio mėnesio prie LPVA valdybos prisijungė Ieva Šilinskaitė ir Karol Marač. LPVA nariai savanoriškai prisidėjo prie valdybos veiklos nuo 2021 metų pradžios, o dabar darbus tęs būdami valdybos nariais.

Ieva skiria dėmesį renginiams, jau galėjote sudalyvauti jos iniciatyvoje PRO 2 PRO - online pranešimų cikle, kur kiekvieną mėnesį galima išgirsti vis naują pranešėją su aktualia tema apie projektų valdymą. Jos tikslas ateinantiems metams stiprinti vertę LPVA nariams, organizuojant jiems įvairius renginius, kuriuose dalyvaudami jie galės kurti ryšius su vietine ir tarptautine projektų valdymo bendruomene, mokytis iš profesionalų ar dalintis savo patirtimi ir naujienomis.
Karol prisidėjo prie partnerysčių komiteto veiklos kartu su buvusiu LPVA valdybos nariu Dominyku Sergūnu. Kadangi Dominykas pasitraukė iš valdybos Karol perims jo pareigas. Taip pat toliau jis norėtų praplėsti projektų valdymo profesionalų ir pradedančiųjų bendruomenę skatinant tarpusavio bendradarbiavimo ir pagalbos principais.
Antrai kadencija buvo išrinkta asociacijos direktorė Dovilei Daugvilaitė-Zubcovė. Ji nori toliau tęsti pradėtą darbą su komanda, jungti Lietuvos projektų valdymo profesionalų bendruomenę ir klausytis narių poreikių. Kviečia narius susisiekti ir bendradarbiauti.
Savo veiklą valdyboje tęs Jonė Nargelaitė bei Raimund Marcinkevič. Jonė toliau darbuosis komunikacijos ir narysčių srityje, kur sieks išgirsti narių balsą ir skleisti žinią nuo asociacijos esamiems bei potencialiems nariams. Raimund užsibrėžęs tikslą - sukurti pastovaus mokymosi terpę, kurioje LPVA nariai ir svečiai jaustų tarpusavio pasitikėjimą ir pagarbą ieškant atsakymų į aktualius profesinius klausimus.

Kadenciją valdyboje baigė - Artūras Kuliešas, Laimonas Marcinkevičius bei Dominykas Sergūnas. Dėkojame jiems už skirtą laiką, atliktus darbus ir tikimės bendradarbiauti toliau!