Pradedantiems projekto vadovo kelią – Young Crew Lietuva

IPMA Young Crew Lietuva yra integrali LPVA dalis. Tai – jaunosios projektų vadovų kartos bendruomenė, orientuota į jaunesnius (iki 35 m.) profesijos entuziastus, siekianti skleisti projektų vadybos profesionalumą ir inovacijas.

Young Crew Lietuva tikslas – suburti gyvą ir dinamišką bendruomenę, kurioje pradedantys projektų vadovai rastų visus atsakymus, reikalingus kopiant karjeros laiptais.

Mūsų veiklą apima profesionalumo ir bendruomeniškumo skatinimas viduje ir išorėje. Kartu su nariais ir savanoriais susitinkame kiekvieną savaitę ir gvildename skirtingas temas, susijusias su projektų valdymo iššūkiais ir galimybėmis. Kasmet organizuojame studentams skirtą Projektų valdymo čempionatą ir kitus profesijos populiarinimo renginius. Taip pat aktyviai prisidedame prie bendros LPVA veiklos.

Young Crew Lietuva taip pat yra IPMA Young Crew Global pasaulinės bendruomenės dalis. Šis tinklas išsiskiria savo glaudžiu bendradarbiavimu ir tarptautinėmis galimybėmis nariams. Tapę mūsų dalimi, prisijungsite prie didžiausio jaunųjų projektų vadovų tinklo visame pasaulyje.

Priklausomai nuo asmeninio užimtumo ir tikslų, siūlome kelias Young Crew narystės formas: savanorio ir nario:

Savanoris

Savanoriai dalyvauja Young Crew Lietuva veikloje patys organizuodami ir dalyvaudami renginiuose ir projektuose. Rengia naujienas, jungia bendruomenės narius įvairioms iniciatyvoms.

Tai – pati tinkamiausia narystės forma jaunam ar karjerą pradedančiam projektų vadovui, norinčiam įsitvirtinti profesinėje bendruomenėje.

Savanoriai gali pretenduoti į nemokamą narystę LPVA, kuri leistų dalyvauti visose asociacijos veiklose be papildomų mokesčių.

Norinčius tapti savanoriais, kviečiame susisiekti el. paštu youngcrew@lpva.lt.

Young Crew Lietuva renginiai

Projektų vadybos akademija

Projektų vadybos akademija

Vizitai į įmones

Vizitai į įmones

Projektų valdymo čempionatas

Projektų valdymo čempionatas

Young Crew Lietuva pristato

Young Crew Lietuva pristato

Aplink pasaulį

Aplink pasaulį

Young Crew Lietuva komanda