Visi dalyvaujantys PRO 2 PRO vebinaruose gali gauti dalyvavimą patvirtinantį sertifikatą. Šį sertifikatą galima naudoti deklaruojant tęstinio profesinio ugdymo taškus (IPMA CPD arba PMI PDU). Vienas seminaras yra prilyginamas vienai valanda tęstinio profesinio ugdymo. Dalyvio sertifikato kaina:
• LPVA asociacijos nariams – 5 Eur
• Visiems kitiems – 10 Eur

Kas yra IPMA CPDs arba PMI PDUs:
IPMA Continuing professional development (CPD) arba PMI Professional Development Units (PDUs) suteikiami už laiką, kuriuos praleidžiate mokydamiesi, mokydami kitus ar savanoriaudami su projektų valdymu susijusiose veiklose. Tai yra asmeninis projektų valdymo profesionalo įsipareigojimas neatsilikti nuo tendencijų, plėsti profesines galimybes, pagerinti darbo rezultatus mokantis naujos informacijos, įgūdžių ir požiūrių, naudojant įvairius šaltinius ir metodus bei juos taikant savo veikloje. Atitinkamas CPDs arba PDUs skaičius yra reikalingas profesionaliam IPMA ar PMI (re)sertifikavimui.

* PMI PDUs išduoda tik PMI. LPVA išduoda sertifikatą, su kuriuo galima deklaruoti valandas PMI. LPVA neprisiima atsakomybės dėl šių sertifikatų pripažinimo tinkamais PMI.


PRISIJUNKITE PRIE ARTIMIAUSIŲ LPVA RENGINIŲ:

06.18

2024 birželio 18d. MOYMASIS KARTU PROGRAMA

TIK LPVA NARIAMS

05.15

2024 gegužės 15d. MOYMASIS KARTU PROGRAMA

TIK LPVA NARIAMS

4. balandis

2024 balandžio 25d. MOYMASIS KARTU PROGRAMA

TIK LPVA NARIAMS

A.Gaiveniene

2024 balandžio 22 d. 17.30 val. PRO 2 PRO
Nuo projektų iki Teal organizacijos – ilgalaikės sėkmės modelis

LPVA nariai svečiuose pas (1)

LPVA nariai svečiuose pas Kauno grūdus
2024 balandžio 11d., 15-17h

0. I.Silinskaite

2024 vasario 29 d. 16.00 val. PRO 2 PRO
KAŠTŲ VALDYMAS PIRKIMŲ PROJEKTUOSE

Slide1

2024 vasario 21 d. 18.00 val. Programa ,,MOKYMASIS KARTU“


Vadovavimas, struktūros ir procesaiSlide1

2024 sausio 24 d. 18.00 val. Programa ,,MOKYMASIS KARTU“


STRATEGIJAProjektų vadybos akademija: “Projekto kokybės valdymas” vyks sausio 17 d. 18:30 val.

Paskaitą dėstys Erikas Juchnevičius. Erikas Juchnevičius - vienas iš prekinio ženklo NU.SEARCH įkūrėjų, turintis daugiau nei 10 metų projektų valdymo patirties. Erikas yra ne tik sukūręs projektų valdymo mokymo programų studentams ir absolventams, bet ir vedęs apmokymus universitetuose bei organizacijose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Paskaitos metu:
- susipažinsime su pagrindiniais projektų kokybės valdymo etapais;
- aptarsime projektų kokybės užtikrinimo priemones;
- kalbėsime apie kokybės užtikrinimo ypatumus, įgyvendinant vidinius ir išorinius projektus;
- detalizuosime pagrindinius projektų kokybės valdymo elementus bei aptarsime jų įgyvendinimo pavyzdžius praktikoje.

Dalyviai išgirs praktinius projektų kokybės valdymo pavyzdžius bei, pasitelkę tiek savo patirtį, tiek mokymų metu pristatytą teorinę medžiagą, atliks komandinę užduotį. Po mokymų dalyviams bus išsiųsta mokymų medžiaga bei testas įgytoms žinioms pasitikrinti.

Vis dar svarstai, ar verta dalyvauti Projektų vadybos akademijoje? Primename, kad akademijoje laukiami visi, nepriklausomai nuo jų projektų vadybos žinių lygmens. Po kiekvienos praktinių dirbtuvių sesijos dalyviai galės gauti pažymėjimus. Ir galiausiai, čia įgyti teoriniai ir praktiniai įgūdžiai padės Tau kurti bei užtikrinti sėkmingą karjerą projektų įgyvendinimo srityje. Taigi junkis prie mūsų!

LPVA nariams galioja 100% nuolaida. Jei esate LPVA narys ir neturite nuolaidos kodo, tai susisiekite

komunikacija@lpva.lt

Rugsėjo 21 d. kviečiame į kasmetinę Projektų vadovų bei PMO konferenciją BRIDGE'23. LPVA yra šios konferencijos organizacinis partneris. Jau trečius metus organizuojamas tarptautinis renginys pritraukia projektų profesionalus iš viso pasaulio.

Tobulėkim kartu su TOP pranešėjais:
- Harvard Business Review autoriumi Ricardo Vargas (https://www.linkedin.com/in/ricardovargas/)
- TOP30 Women Leader to Follow (NYC Journal) Laila Faridoon (https://www.linkedin.com/in/lailafaridoon/)
- Vienu įtakingiausių verslo nuomonės formuotojų Mariumi Dubnikovu (https://www.linkedin.com/in/marius-dubnikovas-06172a22/)
- EPSO-G grupės projektų portfelio vadove Elida Drapiene (https://www.linkedin.com/in/elida-drapiene/)

Jūsų laukia dar daugiau pranešėjų, dvi ypatingos panelinės diskusijos bei galimybė apsilankyti pirmaujančiose projektinėse organizacijose.
Renginys vyks rugsėjo 21 d. Vilniuje, Radisson Blu viešbutyje arba bus galima dalyvauti ir internetu. Išskirtinai tik LPVA nariams taikoma 30 proc. nuolaida nuo bet kurio bilieto.
Pasinaudokite pasiūlymu ir nepraleiskit progos sustiprinti projektų valdymo žinias su tarptautine bendruomene.

Asociacija Agile Lietuva jau 13-ą kartą organizuoja didžiausią, tarptautinę Agile konferencija Baltijos šalyse ,,AGILE TOUR VILNIUS”, kuri hibridiniu būdu vyks š. m. spalio 13-14 d.:

• spalio 13 d. gyvai Litexpo su transliacija į renginio platformą;
• spalio 14 d. tik nuotoliniu būdu.

LPVA yra oficialus ,,AGILE TOUR VILNIUS” konferencijos socialinis partneris. Abi asociacijos - Agile Lietuva ir LPVA - siekia, kad įvairios projektų valdymo gerosios praktikos ir naujausios tendencijos būtų taikomos ir įgyvendinamos.

,,AGILE TOUR VILNIUS” konferencija kasmet suburia daugiau kaip 500 informacinių technologijų ir kitose srityse dirbančių specialistų - Scrum Master, Agile Coach, Produkto šeimininkų, Projektų vadovų, analitikų ir kt.

Konferencijoje skaitomi pranešimai apie Agile mąstysena paremtų produktų ir paslaugų kūrimą, projektų ir organizacijų valdymą, lyderystę. Šiais metais konferencijoje dalyvaus daugiau nei 60 pranešėjų (iš 18 šalių) iš kurių 5 bus pagrindiniai (angl. keynote) pranešėjai - Jurgen Appelo (Olandija), Peter Stevens (Šveicarija), Pierre E Neiss (Šveicarija), Mun-Wai Chung (Jungtinės Amerikos Valstijos) ir Leise Passer Jensen (Danija).

Daugiau informacijos apie šių metų konferenciją galima rasti konferencijos internetiniame puslapyje: https://2022.agileturas.lt/
Viena laukiamiausių projektų valdymo konferencijų šiais metais “PM & PMO Conference BRIDGE 2022” vyks jau visai netrukus - rugsėjo 22-23 dienomis Vilniuje.
Konferencija vyks gyvai Radisson Blu Hotel Lietuva arba internetu Airmeet platformoje.
LPVA yra oficialus BRIDGE 2022 konferencijos socialinis partneris. Visiems LPVA nariams yra taikoma 15% nuolaida renginio bilietams.
Renginio metu planuojama daug puikių pranešėjų ir dvi dienos gero turinio profesionalių bendraminčių rate. Renginys yra kasmetinis ir vadovaujasi šūkiu ,,Projectized-Digitized-Connected“. Speciali šių metų tema - tvarių projektų valdymas. Pranešimus skaitys šios srities pasaulinio lygio lyderiai: • Joel Carboni, Green Project Management Prezidentas, vienas iš 17 JT tvarumo tikslų kūrėjų. • Gilbert Silvius, Utrecht universiteto profesorius, Magistro studijų "Tvarusis projektų valdymas" programos kūrėjas bei įtakingas pranešėjas tvarumo ir projektų valdymo temomis.
Renginio metu pasauliniai strategai ir novatoriai, taip pat projektų valdymo ir PMO ekspertai dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, kuri sukurs naują požiūrį į projektų vystymą, valdymą ir įgyvendinimą (labiau) tvaresnes verslo strategijas, novatoriškus sprendimus ir tvaresnę visuomenę. Susipažinkite su darbotvarke: https://www.pmconference.org/agenda2022
Praeitą savaitę LPVA Direktorė Raminta Šuminksienė susitikusi su nuostabiomis organizatorėmis Inga Ablingienė, PMP ir Edita Kemzūraitė, PMP, PMO-CP aptarė būsimo renginio detales bei tolimesnes tokio pobūdžio konferencijų organizavimo partnerystes su LPVA | IPMA Lithuania. Raminta Šuminskienė kalbėdama apie būsimą konferenciją sako ,,Kone prieš gerą dešimtmetį rašiau magistro baigiamąjį darbą apie tai, kokios projekto vadovo kompetencijos svarbiausios norint darniai valdyti projektus. Buvo taip viskas ir visiems nauja, kad tikrai strigau, ar likau suprasta ties tuo, ką norėjau pasakyti? - nesu tikra. Buvo ką tik pasirodžiusi Gilbert Silvius knyga Sustainable Project Management (2012) kurią tiesiog ,,valgiau ir mėgavausi". O dabar artėja proga su Gilbert Silvius, vienu geriausių darnaus projektų valdymo praktikų, pabendrauti ir išgirsti jo įžvalgas gyvai, konferencijos metu.“
Konferencijoje apie tvarius projektus ir tvarų projektų valdymą savo patirtimi dalinsis SEB, Litgrid, Earnst & Young ir kitų organizacijų lyderiai ir ekspertai. Renginio stendų erdvėje galėsite susipažinti su projektų valdymo įrankiais bei skirtingomis projektų valdymo mokyklomis. Pirkusiems bilietą į gyvą renginį Rugsėjo 23 dieną bus galimybė registruotis į teminius apsilankymus įmonėse. Daugiau informacijos ir registracija oficialiame renginio tinklapyje bus paskelbta jau netrukus .
Taigi, nepraleiskite šios puikios progos išvysti tiek daug įdomių pranešėjų vienoje vietoje. Ir dar svarbu paminėti, kad vienas į konferenciją parduotas bilietas - vienas pasodintas medelis. Neabejojame, kad po šios konferencijos išaugs naujas miškas 😊

Bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/en/event/bridge-2022-pm-pmo-conference-hybrid-event-b1bc