IPMA Young Crew Lietuva pradeda naująjį sezoną su nauja iniciatyva jaunimui

IPMA Young Crew Lietuva pradeda naująjį sezoną su nauja iniciatyva jaunimui

IPMA Young Crew Lietuva pradeda naująjį sezoną su nauja iniciatyva jaunimui

IPMA Young Crew Lietuva yra integrali LPVA dalis, kuri buria žmones iki 35 metų į gyvą ir dinamišką bendruomenę, kurioje jaunieji projektų vadovai galėtų rasti visus profesinius atsakymus į klausimus, kylančius kopiant karjeros laiptais. Young Crew organizacija siekia sukurti aplinką, kurioje galima susipažinti ir laisvai bendrauti su patyrusiais specialistais, tobulinti jaunų žmonių kompetencijas projektų, programų bei portfelių valdyme.

Atidarant naują sezoną, IPMA Young Crew Lietuva startuos su pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiu paskaitų ciklu - Projektų Vadybos Akademija.

Dažnai, jaunam žmogui atrodo neįmanoma suvaldyti procesų ar netgi suprasti jų, dėl ko kaltiname save kompetencijos bei patirties trūkumu. O kas, jeigu mes pasakytume, jog turime, turbūt, patį universaliausią receptą procesų valdymui bei teisingam kompetencijų stiprinimui? Būtent tai yra Projektų Vadybos Akademijos užduotis - pristatyti jauniems specialistams projektų valdymo metodologijas, kurios jau šimtmečiais padeda projektų vadovams sėkmingai įgyvendinti tiek mažiausius, tiek didžiausius projektus mūsų planetoje ir už jos ribų. Tam, kad žinios netaptų tik teorinėmis žiniomis, Akademijos dalyviai galės viską, ką išmoko, pritaikyti ir praktikoje, sprendžiant realias problemas, su kuriomis patyrę projektų vadovai susiduria savo kasdienybėje.

Projektų Vadybos Akademija - tai 5 dienų projektų vadybos mokymų ciklas, kuris truks nuo Spalio 12 dienos iki Gruodžio 7 dienos. Šio 5 šeštadienių mokymų ciklo metu, dalyviai išmoks jprojektų valdymo terminų ir gairių standarto - pereis visas 10 PMBOK žinių sričių. Sužinos, kokios kompetencijos individui, einančiam projektų vadovo keliu, yra svarbiausios, remiantis pasauliniu projektų, programų ir portfelio valdymo kompetencijų standartu - ICB 4.0. Suprantant tendencijas ir pastarųjų dešimtmečių pokyčius projektų valdyme, dalyvius įvesime ir į moderniausias projektų vadybos metodologijas, tokias kaip Agile (paliesime ir metodus, esančius po Agile Umbrella), kas leis suprasti, kokia mąstysena žmogų, projektą ar įmonę paverčia “Agile” ir kokiais būdais galima to pasiekti.

Teikiant ypatingai didelį dėmesį turiniui ir jo kokybei, Projektų Vadybos Akademija yra sukoncentruota ir į kokybišką dėstymą, todėl kiekvienas Akademijos lektorius yra kruopščiai atrinktas. Nuo projektų valdymo knygų autorių, iki jau dešimtmetį lokalių ir tarptautinių projektų vadovų. Kiekvienas Akademijos lektorius turi ne tik solidžią patirtį savo užnugary, tačiau žino, kaip ta patirtimi pasidalinti taip, kad kiekvienam būtų suprantama, kas tai per disciplina. Tikimės, dar nepamiršote, apie prieš tai minėtą receptą universaliam procesų valdymui - tikrai taip, tai ir yra projektų valdymas, o tam, kad dalyviai suprastų jo universalumą, pranešimus skaitys įvairiausio profilio lektoriai - dėstytojai, projektų valdymo konsultantai, didelės apimties IT, statybos, teisės, energetikos ir kitų sričių projektų ir projekto komandų vadovai.

Sudomino? Norite sužinoti daugiau?

Detalesnę informaciją apie Projektų valdymo akademiją rasite renginio puslapyje: Projektų akademija

Nedelskite ir registruokites į unikalią, Projektų vadybos akademiją jau dabar!

Registracijos formą rasite čia: Registracija
Daugiau apie mus ir mūsų organizuojamus kitus renginius rasite mūsų Facebook puslapyje: YoungCrewLietuva
Internetiniame puslapyje:
YoungCrewLietuva
Ir Instagram paskyroje: @youngcrew_lt