Lapkričio 16d. vyko Lietuvos projektų vadybos asociacija narių susitikimas

Artėjant metų pabaigai, lapkričio 16 dieną, Lietuvos projektų vadybos asociacija nariai susitiko gyvam pabendravimui. Viena iš didžiausių asociacijos propaguojamų vertybių –  užmegzti pažintis su kitais projektų valdymo profesionalais, bendrauti, dalintis sukaupta patirtimi, todėl kiekvienas dalyvis turėjo prisistatyti kitiems nariams, trumpai papasakoti apie save. Tai tapo smagia turiningo vakaro įžanga.

Susirinkę dalyviai ne tik susipažino ir pabendravo, tačiau ir sužinojo naujienų: asociacijos Direktorė Raminta Šileikaitė – Šuminskienė  papasakojo apie laukiančius pokyčius, LPVA valdybą ir jos darbą. Asociacijos Valdybos narys  Arturas Kuliešas pristatė apie tarptautinės asociacijos IPMA galimybes asociacijos nariams. Asociacijos ilgametis narys ir Projektų vadovų sertifikavimo biuro vadovas Vytautas Pugačevskis priminė apie IPMA sertifikavimą ir laukiančias naujienas. 

Dėkojame asociacijos nariui EPSO-G, kuris ne tik tapo generaliniu renginio rėmėju, bet Elida Drapienė taip pat pasidalino projektų portfelio valdymo patirtimi – pristatė kokia buvo EPSO-G įmonių grupės kelionė siekiant bendrumo ir brandumo.

Vakaras praėjo smagiai, gero nuotaika tvyrojo ore, o susirinkusieji neskubėjo skirstytis. Sieksime, kad tokie susitikimai taptų gražia tradicija.