Lietuvos projektų vadybos asociacijos vadove tapo Dovilė Daugvilaitė

Lietuvos projektų vadybos asociacijos vadove tapo Dovilė Daugvilaitė

Lietuvos projektų vadybos asociacijos vadove tapo Dovilė Daugvilaitė

Nuo liepos 15 d. Lietuvos projektų vadybos asociacijos vairą perėmė Dovilė Daugvilaitė, LPVA Valdybos narė, iki šiol taip pat ėjusi Young Crew Lietuva prezidentės pareigas. Dovilė Daugvilaitė perėmė asociacijos direktoriaus pareigas iš Vitalijaus Baransko, kuris šias pareigas ėjo nuo 2018 m.

Pasak Asociacijos prezidento Artūro Kuliešo „LPVA Valdyba priėmė Asociacijos direktoriaus Vitalijaus Baransko atsistatydinimo prašymą, kuris dirbo šiose pareigose nuo 2018 m., ir per šį laiką padėjo Asociacijai išgyventi ir pasiekti puikių rezultatų, tokių kaip tolesnė integracija į IPMA, stabili parama Young Crew veiklai ir – naujausias proveržis – sėkmingai įgyvendintas keturių lygių IPMA sertifikavimo schemos validavimas, padėsiantis LPVA tęsti sertifikavimo veiklą ateinančius 5 metus. Šiuo metu Vitalijus siekia naujų asmeninių iššūkių, todėl paprašė jį atleisti iš daugelį metų užimamų pareigų. Norėtume, pasinaudodami proga, padėkoti Vitalijui ir palinkėti geriausios kloties tolesnėje veikloje. Dovilė taip pat jau spėjo pasižymėti Asociacijos veikloje, nes sėkmingai atkūrė Young Crew Lietuva veiklą, tęsią kasmetinę tradicija tapusį Projektų valdymo čempionatą (įskaitant šiemet nuotoliniu būdu įvykusį Tarptautinį projektų valdymo čempionatą), Projektų valdymo akademiją bei kitas puikias iniciatyvas. Tikimės, kad šią energiją ir veržlumą Dovilė atsineš į naujai užimamas pareigas, o pokyčiai padės toliau kelti projektų vadybos profesionalų profesijos prestižą ir kompetenciją Lietuvoje. Sveikiname Dovilę!!!

Pati Dovilė save ir savo būsimas pareigas apibūdina, taip: „Tiek profesinėje srityje, tiek laisvalaikiu, mano veikla yra susijusi su projektų valdymu, organizacijų kūrimu ir sėkmingu komandiniu darbu. Gavus pasiūlymą perimti LPVA organizacijos vairą, ilgai dvejoti neteko, visada žinojau, kad tokių sąjungų pagrindinis variklis yra žmogiškasis kapitalas, o jį auginti reikia kruopščiai ir atsakingai. Tikiuosi, kad ateinantys metais LPVA atneš šviežių idėjų ir dar daugiau besijungiančių narių, kuriuos vienija panašios vertybės - tobulinti ir šviesti Lietuvos projektų vadybos bendruomenę. Dėkoju Vitalijui, Artūrui ir komandai, kad patikėjo man šią užduotį. O savo ruožtu norėčiau pasikreipti į mūsų bendruomenę su pirmuoju prašymu - jeigu kada iki šiol turėjote kokią nors neįgyvendintą idėją ar kirbančią mintį projektų vadybos labui - susisiekime! Žmonės gali kartu daugiau :)“.