AD PROJECTUM tapo Lietuvos projektų vadybos asociacijos nare

Norime pasidžiaugti, kad prie mūsų bendruomenės prisijungė dar viena įmonė – ,,Ad projectum“. Karolis Mickevičius-Mėgelaitis, UAB „Ad projectum“ direktorius,  asmeniškai buvo ilgametis LPVA narys, tačiau šiais metais nusprendė prie LPVA prisijungti kaip juridinis narys.

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis kalbėdamas apie sprendimą tapti LPVA juridiniu nariu sakė: ,,Viso UAB „Ad projectum“ kolektyvo vardu noriu pasidžiaugti tapus LPVA nariais. Tikime, kad mūsų kompetencija ir tikėjimas profesionaliu projektų valdymu padės LPVA vystytis ir skleisti savo žinią Lietuvos projektų vadybos bendruomenei.“

UAB „Ad projectum“ teikia projektų vadybos mokymus, konsultacijas ir kompleksinius sprendimus, yra vienintelis Baltijos šalyse oficialus PMP mokymų tiekėjas (PM A.T.P) ir vienintelis Lietuvoje oficialus PRINCE2 mokymų centras (PRINCE2 ATO). Organizacija vienija projektų valdymo ekspertų bei praktikų grupę, glaudžiai bendradarbiaujančią su Lietuvos projektų vadybos asociacija (LPVA) ir PMI Chapter Lietuva. Įmonės specialistai turi aukščiausią kompetenciją klasikinės, Agile bei hibridinės projektų vadybos srityse. Ilgametė įmonės patirtis naudojant skirtingas projektų, programų ir portfelių valdymo metodologijas, sistemas ir įrankius leidžia teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Daugiau informacijos apie įmonę rasite www.adprojectum.lt